Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Medasan Mühendislik olarak yıllardır kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışından ödün vermeden çalışıyor olmanın haklı gururunuz taşıyoruz. Özellikle soğutma sistemlerindeki gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile müşterilerimizin tüm taleplerine en doğru çözümleri üreterek, sektörde adından söz ettiren bir marka haline geldik. Vizyonumuz ve misyonumuz her daim müşterilerimizim memnuniyeti ve güven duygusu ile perçinlenerek bizi ileriye taşıdı.

Profesyonel çalışma ekibimiz ile müşterilerimizin problemlerine en doğru ve etkili çözümleri üretmek adına çalışıyor ve satış sonrası düzenli desteğimizle de müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Soğutma sistemleri üzerinde ardımızda bıraktığımız 10 yılı aşkın süre de deneyimiz ile imza attığımız yüzlerce çalışma sayesinde sektördeki önde gelen firmalardan biri olmayı başardık.

Stratejik kadrolarımız ve mühendislik geçmişimizle kaliteyi bütünleşik bir yaklaşım ile sunmayı başarırken, teknolojik altyapımız ile çözüm odaklı olarak müşteri ilişkilerimizi yürütmekteyiz. İnsan kaynakları departmanız ile en doğru ekibin temellerini atıp ihtiyaçlara yönelik hızlı uyum yeteneğine sahip profesyonel bir takım çalışması içerisinde olmayı da sürdürüyoruz. Soğutma sektörü dünya gündeminde yerini gün geçtikçe güçlendirmekte ve daha ileri teknolojiler ile iklim dostu çözümler üretmektedir. Medasan Mühendislik olarak tüm teknolojik gelişmeleri bünyemizde barındırarak, çözüm programlarımızı en aktif şekilde sunmaktayız.

Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını çalışmalarımızın her alanına tüm detayları ile yansıtarak markamızın güvenirliliğini her zaman korumayı hedefliyoruz. Sektörün dünyadaki tüm gelişmelerini çalışmalarımıza entegre ederek, en iyi hizmeti sağlamak ve müşterilerimizi memnun etmek gayesi içerisindeyiz. Müşterilerimizin taleplerine ve sorunlarına en doğru çözümü üretebilmek için onlara daha etkili şekilde yardımcı olabilmek adına satış öncesi danışmanlık hizmetimizle çalışıyoruz. Satış öncesi danışmanlık hizmetimizle de yaşanabilecek aksiliklerin ve zaman kayıplarının da önüne geçmekteyiz. Medasan Mühendislik olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışarak her zaman titizlikle çalışmaktayız. Çalışmalarımızın her adımlarında aynı özveri ve performansı göstererek, başarıda istikrarı sağlayarak her geçen gün bir adım daha ileriye gitmeyi arzulamaktayız.

Whatsapp
Medasan A.Ş.
Medasan A.Ş.
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?